POMEMBNO OBVESTILO!

Sporočamo vam, da imamo novo spletno stran. 

www.vrtectezno.si

V vrtcu Tezno smo se odzvali na povabilo organizatorjev in se udeležili nogometnega turnirja v Čakovcu. Najprej smo pridno trenirali in si urili nogometne spretnosti. V enoto Pedenjped smo povabili tudi Mašo P., ki trenira pod okriljem NK Ptuj, da nam je pomagala in svetovala, da smo postali boljši. Polni energije in pozitivne naravnosti smo krenili proti Čakovcu. S seboj smo vzeli tudi starše, ki bi si zaslužili pokal najboljših navijačev. Dan poln doživetij je prehitro minil. Na igrišču smo dali vse od sebe, nikogar se nismo ustrašili in se pogumno upirali nasprotnikom. Veseli smo, da smo sodelovali. Še bolj pa smo bili veseli, ko smo prejeli pokal za ekipo, ki je imela največ deklic. Z medaljami okrog vratu, nasmehi na obrazih in polni doživetij na prijetno druženje smo se odločili, da gremo junija znova.

7D8A7674

Slika 1 of 32

Dostopnost