POMEMBNO OBVESTILO!

Sporočamo vam, da imamo novo spletno stran. 

www.vrtectezno.si

Spoštovani starši!

Vrtec Tezno Maribor je v okviru projekta MEDIJSKA PISMENOST Fakultete za medije,  vključen v raziskavo na tematiko vpliva medijev na predšolske otroke. Namen raziskave je pridobiti podatke o dejanskem stanju izpostavljenosti predšolskih otrok medijem in njihovem vplivu. Vljudno vas prosimo da na spletu izpolnite 5 minutno anketo (dostopna na www.pismenost.si/anketa), ker so rezultati na ravni Slovenije zelo pomembni za sprejemanje nadaljnjih odločitev. Ni pravilnih ali napačnih odgovorov, prosimo za iskrene odgovore po vaši presoji, saj nam bodo pomagali oblikovati koristne napotke in programe.

Anketo izpolnite na www.pismenost.si/anketa (5 min)

Hvala

 

Fakulteta za medije (projekt financira ARRS)

več info o programu na www.pismenost.si

Dodatne informacije: 031 780 070

Dostopnost