V okviru FESTIVALSKEGA LETA “Igraj se z mano”, ki je pod okriljem Centra Janeza Levca Ljubljana je potekal  MEDNARODNI LIKOVNI NATEČAJ “Igraj se z mano”. Izbor je temeljil na raznolikosti in izvirnosti motivov na temi »Igraj se z mano« in »Naš svet, čist planet«. Za izbor je bila odgovorna Nina Popič (kustosinja v Koroški galeriji likovnih umetnosti Slovenj Gradec). Avtorji in mentorji izbranih likovnih so prejeli priznanja za sodelovanje na Bodi umetnik – 13. Mednarodnem likovnem natečaju »Igraj se z mano«. Priznanja:

• Likovno delo otroka z naslovom Moja muca in jaz se igrava pod mentorstvom Marjane Ploj in Milojke Žnuderl.
  • Likovno delo otroka z naslovom Žoganje s prijateljico pod mentorstvom Marjane Ploj in Milojke Žnuderl.
  • Likovno delo otroka z naslovom Z babico in dedkom v gozd pod mentorstvom Sabine Hütler.
  • Likovno delo otroka z naslovom Igram se s prijateljem pod mentorstvom Melite Štromajer.