POMEMBNO OBVESTILO!

Sporočamo vam, da imamo novo spletno stran. 

www.vrtectezno.si

20150515_112614am pngV četrtek, 8.10.2015 je bil za naš vrtec vesel in prijeten dan, uradno smo odprli prenovljeno in dograjeno centralno kuhinjo. »Naše kuharice kuhajo najboljše sladice, takšne, kot jih mame ne znajo. Ne bi jih zamenjali za nobene druge!« je ena izmed izjav otrok v našem vrtcu. Z veseljem lahko pritrdimo tej izjavi. Kuhinja je za nas prostor, v katerem se snujejo novi recepti, se ustvarjajo čudoviti okusi in omamne vonjave, v katerem uresničujemo tisti del naše vizije, ki govori o zagotavljanju zdravega življenjskega okolja otrok.

Novo kuhinjo so slovesno odprli otroci z EKO himno vrtca Z Rožnatega grička. Z recitacijami deklamacij Enci, benci na kamenci, izbranim pevskim repertoarjem in plesno točno so otroci proslavili pridobitev – novo kuhinjo. Proslavljanju so se pridružili tudi župan Mestne občine Maribor dr. Andrej Fištravec ter ostali predstavniki Mestne občine Maribor, upokojenci Vrtca Tezno Maribor, ravnateljice mariborskih vrtcev, predstavniki Sveta staršev, izvajalci del Gradbeništva Milan Pintarič s.p. in nadzorniki družbe MID. Ravnateljica Vesna Božnik se je vsem, ki so kakorkoli prispevali, pomagali in sodelovali pri projektu, iskreno zahvalila.

Dostopnost