POMEMBNO OBVESTILO!

Sporočamo vam, da imamo novo spletno stran. 

www.vrtectezno.si

V okviru projekta enote Mišmaš, Pletemo niti med preteklostjo in sedanjostjo, sta nas obiskali – v skupini »Sonček« gospa Melita Kosar in v skupini »Mavrica« gospa Marija Bratina. Otroci so se ju zelo razveselili, še posebej pa so bili veseli njunega presenečenja, ki sta ga prinesli s seboj. V skupnem sodelovanju sta zašili didaktično igračo – igralno pregrinjalo za mizo, kjer si otroci urijo prstne spretnosti, se igrajo igre skrivalnic, spoznavajo nove slikovne pojme, vezane na vsakdanje življenje. S tem sta prikazali, kako so vzgojiteljice v preteklosti, ko ni bilo na voljo veliko igrač, same poskrbele in zašile zanimive igrače, s katerimi so razvijale in utrjevale najrazličnejše sposobnosti otrok. Sama didaktična igrača je poskrbela za aktivno vključenostjo vseh otrok, prav tako pa jo bomo lahko uporabljali vsakodnevno v spontani igri otrok.

Dostopnost