Veseli nas, da smo lahko del  zgodbe, ki se odvija že deveto leto zapored in je vrhunec dosegla prav v času, ko smo se vsi lahko zazrli vase, ugotovili, kaj je pomembno v življenju in kaj nam pomenijo odnosi in pravi prijatelji. Knjiga o prijateljstvu prikazuje otroški pogled na medosebne odnose in njihov pomen, kot ga vidijo otroci. Otroška iskrenost in radoživi pogledi na prijateljstvo so prikazani na različne načine, z različnimi tehnikami in različnimi poudarki. Knjiga nudi čudovit vpogled v otroško dušo – pestra zbirka domislic, ki so se otrokom in njihovim mentorjem porodile ob pojmu prijateljstvo. Pisana, bogata in domiselna, polna zanimivih razmišljanj, lepih risbic in iskrivih idej. V knjigi so objavljeni tudi naši prispevki in si jo lahko ogledate tukaj.