POMEMBNO OBVESTILO!

Sporočamo vam, da imamo novo spletno stran. 

www.vrtectezno.si

Spoštovani starši!

Za naslednji teden še nimamo uradnih informacij s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ali se bodo vzgojno-izobraževalni zavodi odprli. Vlada bo zasedala šele v sredo zvečer, ravnatelji, naj bi po besedah ministrice, dobili uradne informacije v četrtek dopoldan. V primeru, da se vzgojno-izobraževalni zavodi ne bodo odprli, bo organizirano nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok, kar pomeni, da bo organizirano za tiste otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Ker moramo organizirati delo, v primeru, da bo organizirano nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok, vas prosimo, da nam do srede, 30.12.2020, do 10.00 ure, javite, kdo za naslednji teden potrebuje varstvo. Torej ime in priimek otroka, enoto in skupino katero otrok obiskuje ter ob kateri uri boste pripeljali otroka in kdaj boste prišli po njega. Informacije nam posredujte na elektronski naslov vrtec.tezno@guest.arnes.si

Prijave pošljite vsi starši, ki potrebujete nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok, tudi tisti, ki ste v tednu od 21.12. – 24.12.2020 že imeli otroka v nujnem varstvu, saj nimamo podatka ali nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok še potrebujete.

Potrebo po varstvu otroka bosta morala dokazovati oba starša, zato vam posredujemo vzorec potrdila, ki ga izpolni vaš delodajalec in ga prinesete ob prihodu otroka. Potrdilo delodajalca

V vrtec pripeljite SAMO ZDRAVE otroke. Ob oddaji otroka s seboj prinesete tudi izjavo o njegovem zdravstvenem stanju. Izjava o zdravstvenem stanju otroka

Kakor hitro bomo s strani vlade dobili nove informacije o delovanju vrtca v času od 4.1. – 8.1.2021, vas bomo o tem obvestili preko spletne strani, zato jo prosim redno spremljajte. Prav tako vas bomo preko spletne strani obvestili katera enota bo odprta in poslovalni čas enote, če bo organizirano nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok.

S prijaznimi pozdravi

Dostopnost