POMEMBNO OBVESTILO!

Sporočamo vam, da imamo novo spletno stran. 

www.vrtectezno.si

Spoštovani starši.

Vrtec bo na veliko pričakovanje vseh nas in vas začel v polnem obsegu opravljati dejavnost v torek,  26. januarja 2021.

V ponedeljek, 25.1.2021, bo še organizirano nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok, kar pomeni, da bo organizirano za tiste otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način. Zato vas prosimo, da nam  tisti, ki potrebujete nujno varstvo v ponedeljek, 25.1.2021, to javite  do petka, 22.1.2021, do 10.00 ure. Torej ime in priimek otroka, enoto in skupino katero otrok obiskuje ter ob kateri uri boste pripeljali otroka in kdaj boste prišli po njega. Informacije nam posredujte na elektronski naslov vrtec.tezno@guest.arnes.si

Prijave ni potrebno pošiljati staršem, katerih otroci so v tednu od 18.1. – 22.1.2021 že obiskovali vrtec in so svojo prisotnost za ponedeljek potrdili vzgojiteljici.

Ob prihodu otroka prinesite Potrdilo delodajalca

V vrtec pripeljite SAMO ZDRAVE otroke. Ob oddaji otroka s seboj prinesete tudi izjavo o njegovem zdravstvenem stanju. Izjava o zdravstvenem stanju otroka

Preko spletne strani vas bomo obvestili katera enota bo odprta in poslovalni čas enote za ponedeljek 25.1.2021.

S prijaznimi pozdravi

Dostopnost