Sodelovali smo v projektu, v katerem smo otroke spodbudili k razmišljanju o solidarnost in prostovoljstvu. Tudi med epidemijo smo se trudili obdržati stik z lokalnim okoljem ter sosede in stanovalce doma starostnikov razveseljevali z izdelki in voščilnicami. V decembru in januarju so strokovni delavci skupaj z otroki naredili likovne izdelke, ki so jih odnesli stanovalcem Doma starejših občanov Tezno, voščilnice so razdelili po hišah v okolici vrtca, izdelali so plakate in zahvale za zaposlene v Zdravstvenem domu Adolfa Drolca na Teznem ter zaposlene Doma starejši občanov Tezno. Za stanovalce doma so otroci izdelali tudi svoje knjige. Dobili smo veliko zahval in pohval in kar je najpomembnejše otroci so se srečali s prvimi koraki solidarnosti, ki je prerasla v ponos in zadovoljstvo, da so naredili nekaj dobrega.

Celoten članek lahko preberete, če kliknete na fotografijo.